Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

XIX-wieczny dom na wsi część 2 (wideo)

XIX-sto wieczny dom z duszą. Artystyczny w równym stopniu co właścicielka. Zobacz, może znajdziesz natchnienie
Zobacz więcej
Meble i bibeloty
W mieszkaniu panuje nastrój prawdziwego, dziewiętnastowiecznego domu. Efekt ten osiągnięto poprzez zastosowanie oryginalnych przedmiotów oraz mebli z epoki, wyszukanych na targach staroci i pochodzących z domu rodzinnego projektantki.
Meble i bibeloty
Przestrzeń pracy twórczej
Część domu stanowią pomieszczenia stowarzyszenia zajmującego się edukacją artystyczną i kulturalną. Jest to przestrzeń pracy twórczej. Kolory zastosowane we wnętrzu mają działanie pobudzające i motywujące do pracy.
Przestrzeń pracy twórczej
Oświetlenie
Zarówno w części mieszkalnej, jak i części zajmowanej na potrzeby działalności stowarzyszenia ważną funkcję odgrywa oświetlenie. Oryginalne kwiatowe żyrandole wykonane zostały przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich.
Oświetlenie
Dekoracje
Jednymi z elementów dekoracyjnych we wnętrzach są wykonywane w pracowni projekty epokowych strojów. Podkreślają one klimat pomieszczeń i dodatkowo ożywiają je.
Dekoracje
Łazienka
Inspiracją do wystroju łazienki była twórczość austriackiego artysty i architekta, Hundertwassera. Zastosowano tu detale, linie i kontrasty kolorystyczne, charakterystyczne dla tego artysty.
Łazienka
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...