Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

XIX-wieczny dom na wsi część 1 (wideo)

XIX-sto wieczny dom z duszą. Artystyczny w równym stopniu co właścicielka. Zobacz, może znajdziesz natchnienie
Zobacz więcej
Dom z epoki
Dom zbudowany w dziewiętnastym wieku użytkowany jest przez projektantkę, która pasjonuje się wszystkim, co dotyczy tego okresu. Odnowiony budynek stoi na rozległej działce odsłaniającej wszystkie jego atuty.
Dom z epoki
Wnętrza domu
Wnętrza budynku zaaranżowano w duchu XIX-wiecznych pomieszczeń. Zgromadzone tu przedmioty odzwierciedlają pasję domowników. Większość wyposażenia to stare stylowe meble.
Wnętrza domu
Ucieczka od cywilizacji
Przeprowadzka do XIX-wiecznego domu na wsi jest ucieczką domowników od cywilizacji, hałasu i techniki, wyrazem sprzeciwu wobec współczesnego świata. Tu domownicy wypoczywają i żyją własnym tempem.
Ucieczka od cywilizacji
Klimat wnętrz
Związek z przeszłością widać we wszystkich znajdujących się we wnętrzu detalach. Estetyka minionych czasów zdominowała każde wnętrze. Nie brak tu drewnianych mebli o charakterystycznych dla dziewiętnastowiecznego okresu kształtach.
Klimat wnętrz
Mieszkanie i pracownia
Zamieszkująca budynek projektantka zajmuje część dolnego poziomu dziewiętnastowiecznego domu. Stworzyła tam m.in. pracownię, gdzie projektuje stroje z epoki. Pracownia pełni również funkcję czytelni.
Mieszkanie i pracownia
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...