Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Przestronne mieszkanie (video)

Duża przestrzeń, oddzielona część towarzyska od prywatnej. Jeśli marzysz o podobnym układzie mieszkania, jest to film dla Ciebie.
Zobacz więcej
Dwa światy
Mieszkanie na przestrzał charakteryzuje duża przestrzeń i mnóstwo światła. Przestrzeń prywatna oddzielona jest od towarzyskiej. Dwa światy nie przenikają się, ale razem tworzą całość.
Dwa światy
Z oddechem
Po wyburzeniu ścian i zlikwidowaniu drzwi kuchnia została otwarta i połączona z przestrzenią salonu. Zamiast ścian w mieszkaniu zastosowano dyskretne przesłony w postaci przezroczystych zasłon.
Z oddechem
Kuchnia cała w świetle
W kuchni najważniejsze jest światło. Naturalne wpada z salonu przez wyłom w ścianie i z zewnątrz przez duże okno bez firanek. Światło sztuczne pochodzi z wiszących lamp i oświetlenia sufitowego.
Kuchnia cała w świetle
Wystrój wnętrz
Oświetlenie tworzy charakter wnętrz. Oczarowuje i wprowadza nastrój, podkreślony dodatkowo przez opalizujące tapety odbijające światło. Położone w poprzek, wydłużają wnętrze.
Wystrój wnętrz
Część prywatna
W pracowni znalazły się wszystkie przedmioty, które nie mogły pojawić w części towarzyskiej - książki, rośliny, obrazy oraz sztalugi. Jedną z pasji właścicielki jest malarstwo.
Część prywatna
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...