Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Posiadłość w Kiełczówku (wideo)

Zobacz podwrocławską posiadłość na wyspie w Kiełczówku.
Zobacz więcej
Spełnienie marzeń
Obecny właściciel posiadłości urodził się w Kiełczówku na Dolnym Śląsku. Przez lata obserwował jak piękny, stary dom popada w ruinę. Po trzynastu latach trudów udało mu się go kupić i wyremontować.
Spełnienie marzeń
Posiadłość z historią w tle
Kiełczówek położony jest na wyspie, zaledwie dwa kilometry od Wrocławia. Kiedyś mieszkali tu wrocławscy biskupi, jednak po pożarze na początku XIX wieku opuścili to malownicze miejsce.
Posiadłość z historią w tle
Kolejne zmiany
Następnie znajdował się tu zajazd pod nazwą „Gdzie śpiewają słowiki” - ulubione miejsce wypoczynku wrocławian. Po wojnie był tu park, niestety teren wykarczowano i posadzono na nim porzeczki.
Kolejne zmiany
Kosztowny remont
Właściciel posiadłości darzy sentymentem stare budynki, ich renowacja kosztuje jednak dużo czasu i pieniędzy. Gdy nabył posiadłość, była ona w opłakanym stanie, musiał osuszyć ściany, wymienić dachy i stropy.
Kosztowny remont
Malowniczy krajobraz
Posiadłość znajduje się w niezwykle malowniczym otoczeniu. Otwarty teren zapewnia dalekie, efektowne widoki. Zwłaszcza o zachodzie słońca.
Malowniczy krajobraz
Komentarze (1):
~M (niezalogowany, 93.105.236.*) 2014.12.02, 11:28

Oby jak najwięcej było takich ludzi. Podziwiam go za pracę, jaką włożył w ten dom, nie wyobrażam sobie, ile taki remont musiał kosztować

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...