Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie w stylu Vintage (wideo)

Mieszkanie w stylu vintage. Piękne kolory, kontrasty, gra świateł a wszystko w towarzystwie mebli z lat 60-tych - czyż to nie wygląda pięknie?
Zobacz więcej
Wystrój wnętrz
Mieszkanie w starej kamienicy zostało w całości odmalowane na biało, a meble z lat 60-tych i 70-tych odrestaurowano. Żółte zasłony i oryginalne lampy ocieplają wystrój wnętrza.
Wystrój wnętrz
W salonie
Regularny kształt salonu pozwala na komfortową aranżację. Kanapa, biblioteka i szafki zostały ustawione na obrzeżach pokoju, co pozwoliło na maksymalne wykorzystanie przestrzeni.
W salonie
Dodatki vintage
Oryginalne dodatki i elementy dawnego wystroju tworzą atmosferę stylu vintage. Przykładem jest lampa wykonana ze statywu oraz witryna na szkło zrobiona ze szpitalnej szafki na leki.
Dodatki vintage
Pomysł na kuchnię
Nieciekawe, stare płytki na ścianach kuchni zostały przykryte kolorowymi prostokątami wyciętymi z samoprzylepnej folii. Zniszczona posadzka zasłonięta jest nową wykładziną z linoleum.
Pomysł na kuchnię
Spójna aranżacja
Konsekwentnie zastosowane meble i elementy wystroju wnętrz z dawnych lat tworzą spójną całość. Atrakcyjne wzory i kolory przyciągają wzrok i ożywiają przestrzeń dodając jej uroku.
Spójna aranżacja
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...