Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie w stylu lat 50-tych (wideo)

Zobacz jak z nudnego mieszkania w stylu lat 50-tych stworzyć piękne mieszkanie z otwartą przestrzenią
Zobacz więcej
Meblościanka
Mieszkanie należące do miłośniczki wzornictwa z lat 50. i 60. znajduje się w nowym budownictwie. Właścicielka zbiera ceramikę i porcelanę z epoki. Potrzebowała odpowiedniej oprawy dla swojej kolekcji - w tym celu wybudowano nowoczesną wersję meblościanki.
Meblościanka
Klimat wnętrz
Aby stworzyć klimat mieszkania w starym bloku, do zaaranżowania mieszkania zaproszono architekta. W mieszkaniu wyburzono istniejące ściany. Powstałą przestrzeń podzielono na nowo stosując wewnętrzne, wąskie okna doświetlające pomieszczenia.
Klimat wnętrz
Kuchnia
W części kuchennej, oprócz meblościanki, znajduje się komoda ze sklejki, nawiązująca do stylu lat 60. W blat wbudowane zostały zlew i płyta grzewcza. Oszczędna w formie zabudowa mieści niezbędne wyposażenie kuchenne.
Kuchnia
Salon
Meble w salonie są lekkie w odbiorze, dzięki czemu nie przytłaczają wnętrza. Niektóre wyposażono w kółka, co sprawiło, że stały się mobilne – można je w miarę potrzeby łatwo przestawić w dowolne miejsce.
Salon
Sypialnia
W sypialni znajduje się tylko łóżko, które zajmuje całą szerokość pomieszczenia. Mogłoby pomieścić 5-6 osób. W jego dolnej części zamontowano obszerne szuflady, w których przechowywana jest m.in. pościel.
Sypialnia
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...