Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie pełne światła (video)

Zobacz jak w nowoczesny sposób można zaaranżować mieszkanie aby osiągnać swoje potrzeby - miłe wieczory ze znajomymi, relaks po ciężkim dniu pracy. Czyż światło nie daje wspaniałego klimatu?
Zobacz więcej
Aranżacja wnętrz
Mieszkanie urządzono zgodnie z potrzebami obecnych mieszkańców, zachowując jednocześnie jego uniwersalny charakter. Podczas wykańczania wnętrz brano pod uwagę możliwość łatwego przearanżowania przestrzeni z biegiem lat.
Aranżacja wnętrz
Materiały wykończeniowe
Podstawowym kolorem zastosowanym w wystroju mieszkania jest biel. Materiały uzupełniające zostały wybrane tak, aby nadać wnętrzom charakteru. Na ścianach w otwartej na salon kuchni położono łupek w kolorze miedziano-brązowym.
Materiały wykończeniowe
Salon i jadalnia
Znajdujące się w salonie i jadalni proste meble wykończone są na wysoki połysk, co nadaje im bardziej luksusowy charakter. W pomieszczeniach tych dominują brązy, które komponują się ze ścianami w otwartej kuchni.
Salon i jadalnia
Kuchnia
Kuchnia jest urządzona praktycznie, znajduje się w niej dużo pojemnych szafek i szuflad. Dzięki temu wszystkie niepotrzebne na co dzień przedmioty są pochowane. Funkcję spiżarki pełni specjalna szafka cargo.
Kuchnia
Oświetlenie
Właścicielka mieszkania przywiązuje dużą wagę do oświetlenia wnętrz. Każdy kąt mieszkania wyposażony jest w różnego typu źródło światła. Dzięki temu, przy pomocy przełączników, można szybko zaaranżować odpowiedni nastrój.
Oświetlenie
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...