Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie na strychu część 2 (wideo)

Nie masz pomysły na 100 metrowy strych przy łazienkach? Zobacz ten film i zobacz jak zrobić ciepłe mieszklanie z duzą ilością drewna
Zobacz więcej
Oryginalne łóżko
Wiele elementów wyposażenia mieszkania właściciele wykonali samodzielnie. Łóżko córki wspólnymi siłami zrobili ojciec i dziadek dziewczynki. Charakteryzuje je potężna drewniana rama z wysoko zawieszonym baldachimem.
Oryginalne łóżko
Niepowtarzalna kanapa
Kolejnym własnoręcznie wykonanym meblem jest kanapa. Jej podstawę stanowi dół od kredensu. Do zrobienia siedziska wykorzystano sprężyny i gąbkę ze starego tapczanu. Całość pokryto efektownym materiałem, w efekcie czego powstał piękny, ozdobny mebel.
Niepowtarzalna kanapa
Jadalnia
To miejsce, w którym domownicy gromadzą się przy wspólnym posiłku. Brak drzwi wewnętrznych sprawia, że jest ona widoczne z sąsiadujących wnętrz. Dzięki temu przestrzeń ta jest również dobrze doświetlona.
Jadalnia
Pracownia
Dużo elementów wyposażenia mieszkania powstało w pracowni gospodarza. Znajduje się tu wiele starych, inspirujących przedmiotów. Stanowią one swoistą ozdobę tego pomieszczenia.
Pracownia
Udana imitacja
Gospodarz pokazał nam jak samodzielnie wykonać fryz imitujący starą, drewnianą dekorację. W tym celu potrzebne będą: styropianowa listwa, pędzel, nożyk, farba w dwóch odcieniach brązu, politura, wosk oraz kawałek stalowej waty.
Udana imitacja
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...