Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie na strychu część 1 (wideo)

Nie masz pomysły na 100 metrowy strych przy Łazienkach Królewskich? Zobacz ten film i zobacz jak zrobić ciepłe mieszkanie z dużą ilością drewna.
Zobacz więcej
Zalety mieszkania
100-metrowy strych przy Łazienkach Królewskich to inspirująca przestrzeń. Atutem urządzonego tu mieszkania jest jego 4,5-metrowa wysokość. Zaletą strychu są także liczne przeszklenia, otwierające wnętrza na dwie strony świata.
Zalety mieszkania
Drewno w roli głównej
Mieszkanie utrzymane jest w ciepłych, przyjaznych barwach. Materiałem przewodnim jest drewno. Wykonane są z niego niemal wszystkie meble, drewno gości też na podłogach.
Drewno w roli głównej
Skarby domowników
Właścicielka mieszkania zgromadziła w nich wszystko co jest bliskie jej sercu. Oprócz drewnianych, starych mebli z duszą znajdują się w nim figury świętych i liczne pamiątki z dzieciństwa.
Skarby domowników
Kuchnia
Inspiracją dla zaaranżowania kuchni była zakrystia, którą właścicielka często odwiedzała w dzieciństwie i spiżarni babci. Podobnie jak w pozostałych pomieszczeniach, znajduje się w niej dużo drewna, wizerunków świętych, złoceń.
Kuchnia
Łazienka
Łazienka jest oazą relaksu domowników. Właścicielka mieszkania spędza w niej każdą wolną chwilę. Wśród błękitnych ścian najlepiej jej się odpoczywa.
Łazienka
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...