Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie metaloplastyka część 1 (wideo)

Stal, szkło, drewno - połączenie tyleż nieoczekiwane co wspaniałe. nie pozostaje nic innego jak czerpać pomysły
Zobacz więcej
Mieszkanie na poddaszu
Mieszkanie na poddaszu starej kamienicy w Oliwie jest spełnieniem marzeń artysty i projektanta. Głównym elementem dekoracyjnym salonu jest ogromny obraz autorstwa gospodarza mieszkania.
Mieszkanie na poddaszu
Podział przestrzeni
Mieszkanie podzielone jest na dwie części: otwarty salon z kuchnią oraz zamkniętą przestrzeń prywatną, dostępną tylko dla domowników. Do części prywatnej przechodzi się przez drzwi ukryte w ścianie salonu.
Podział przestrzeni
Wystrój wnętrz
Wystrój mieszkania stanowią głównie przedmioty i dzieła sztuki autorstwa właściciela. Choć wykonane z różnych materiałów stanowią spójną kompozycję. Lampa nawiązująca do stylu obrazu, wykonana jest z masy perłowej.
Wystrój wnętrz
Naturalne barwy i materiały
Wnętrza utrzymane są w barwach ziemi. Materiały użyte do wykończenia mieszkania to surowe drewno, stal, naturalny kamień, grubo tkane tkaniny. Odpowiednio usytuowane, niewidoczne źródła światła, eksponują i podkreślają elementy wystroju.
Naturalne barwy i materiały
Efektowna zabudowa
Kuchnia utrzymana jest w estetyce minimalistycznej. Ciekawym detalem wystroju tego pomieszczenia są zabawne nóżki mebli kuchennych, przełamujące ascetyczny klimat wnętrza.
Efektowna zabudowa
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...