Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Mieszkanie dziennikarki (wideo)

Mniejsze mieszkanie także może być bardzo ciekawe. Zobacz jak można wykorzystać otwartą przestrzeń i zawsze patrzeć w chmury
Zobacz więcej
Mała przestrzeń, dużo pomysłów
Pomysłem na powiększenie przestrzeni w mieszkaniu było wyburzenie ścian, powiększenie łazienki i połączenie pokoju z kuchnią. Wszystkie wnętrza pomalowano w jasne kolory.
Mała przestrzeń, dużo pomysłów
Design własnego wykonania
Lampy sygnowane imionami projektantów są drogie. Skrzydlate oprawy powstały z gotowych elementów dostępnych w sklepach. Całość wyniosła właścicielkę mieszkania znacznie taniej, a efekt jest równie zaskakujący.
Design własnego wykonania
Książki pod ręką
Książki ustawione kolorami to dobry pomysł na szybkie odnalezienie tytułu. Jednak trzeba mieć dobrą pamięć wzrokową. Kolorowe magazyny mają specjalne półki dostosowane do wysokości każdego tytułu.
Książki pod ręką
Łazienka powiększona
Łazienkę powiększono z trzech do sześciu metrów. Zyskała też nowe, szerokie drzwi. Razem z kafelkami i umywalką tworzą wnętrze o francusko-nowojorskim charakterze.
Łazienka powiększona
Sypialnia z widokiem na niebo
Ścianę w sypialni udekorował zaprzyjaźniony malarz, ale równie dobrze taką dekorację można wykonać samodzielnie. Potrzebna będzie biała farba i trzy pigmenty: błękitny, fioletowy, ugrowy i trochę sprytu.
Sypialnia z widokiem na niebo
Komentarze (1):
~ziemniaczek (niezalogowany, 212.67.155.*) 2013.03.08, 13:18

piękna podłoga w łazience. Czy to jest deska czy panele?

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...