Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Loft na poddaszu część 1 (wideo)

Czy loft musi być zimny i industrialny? zdecydowanie nie. Zobacz jak w ciekawy sposób można zrobi ciepłe i domowe miejsce życia
Zobacz więcej
Historia loftu
Wysoki loft powstał w wyniku podniesieniu dachu istniejącego budynku. Jego wnętrze początkowo było jedną otwartą przestrzenią, wymagającą zaprojektowania wszystkiego od zera.
Historia loftu
Podział wnętrz
Przestrzeń mieszkania podzielono na dwie strefy: dzienną i prywatną. Do strefy dziennej należą otwarta kuchnia, jadalnia i salonik z telewizorem. Strefa prywatna znajduje się na antresoli i składa się na sypialnię oraz pokój kąpielowy.
Podział wnętrz
Serce domu
W centralnej części loftu znajduje się kominek. W celu zachowania industrialnego charakteru, nie zabudowano go. Wszystkie elementy techniczne są zasłonięte jedynie szybą.
Serce domu
Strefa prywatna
Na środku łazienki stoi duża wanna, obok znajduje się prysznic. Światło do pomieszczeń na antresoli wpada przez okna połaciowe oraz okna znajdujące się w ściankach kolankowych.
Strefa prywatna
Kuchnia
Wnętrze kuchni jest surowe, dzięki czemu wpisuje się w loftowy charakter mieszkania. Jednocześnie pomieszczenie to jest przyjemne, jasne i funkcjonalne. Główną zabudową w kuchni jest zlokalizowana na środku wnętrza wyspa.
Kuchnia
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...