Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Drewniany dom w górach część 2 (wideo)

Piekny drewniany dom z dużymi oknami i dachem z ziemi. Wydaje się niewyobrażalne? A jednak. Dom z duszą
Zobacz więcej
Drewno w roli głównej
Większość mebli zdobiących wnętrza powstała z drewna. Jak przyznaje właściciel domu praca z tym materiałem nie jest łatwa, jednak nawet najprostsze przedmioty, które z niego powstają budzą zachwyt.
Drewno w roli głównej
Urok materiału
Dobrze zaimpregnowane drewno nie niszczeje. To inwestycja na wiele lat. Nigdy też się nie zestarzeje – nie podlega bowiem kaprysom mody. Kontrastem dla drewnianych aranżacji jest beton i plastik.
Urok materiału
Udana kompozycja
Usłojenie i wybarwienia polskiego orzecha tworzą niezwykle ciekawe kompozycje barw: od czekoladowej po jasną żółć. Dlatego z drewna polskiego orzecha powstają piękne meble, do których łatwo dopasujemy inne elementy wyposażenia.
Udana kompozycja
Drewno w łazience
Drewno polskiego orzecha posłużyło również jako materiał wykończeniowy w łazience. Wykończone są nim nie tylko ściany, ale również podłoga tego pomieszczenia. Odpowiednio zabezpieczone drewno posłuży domownikom przez wiele lat.
Drewno w łazience
Nietypowe dekoracje
Klimat wnętrz domu budują odsłonięte drewniane elementy konstrukcyjne. Oryginalną kompozycję tworzą również widoczne kanały instalacyjne zestawione z elegancją kryształowego żyrandola.
Nietypowe dekoracje
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...