Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Dom we dworze część 1 (wideo)

Od brzydkiego kaczątka do pieknego łabędzia. Zobacz jak z całkowitej ruiny można srobić wspaniały rustykalny dworek.
Zobacz więcej
Przemiana budynku
Dwór zakupiony w latach 90. XX w., początkowo był ruiną. Prace remontowe trwały ponad 3 lata. Okna odnowionej rezydencji wychodzą na ogród, znajdujący się z tyłu budynku.
Przemiana budynku
Podział wnętrza
Poziom parteru zajmują: hol, ogromny salon, salonik telewizyjny, gabinet, biblioteka, kuchnia z jadalnią, łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze. Na piętrze znajduje się pięć sypialni. Na poddaszu jest jedno otwarte pomieszczenie, które służy domownikom za pracownię.
Podział wnętrza
Aranżacja
Wystrój wnętrz dopasowano do stylu budynku oraz potrzeb i upodobań domowników. Właścicielka rezydencji nie lubi monotonii, dlatego we wnętrzach zastosowano żywe kolory, a każdy pokój urządzono inaczej.
Aranżacja
Kuchnia
Obszerna kuchnia jest połączona z jadalnią. Podczas remontu dworu na targu staroci zostały kupione meble do jadalni. Meble kuchenne wykonał na zamówienie stolarz, inspirując się wzorem stylowych mebli z jadalni.
Kuchnia
Sypialnia
Jedna z sypialni znajdujących się w zachodnim skrzydle to mini apartament z łazienką i małym salonikiem. Salonik może spełniać funkcje pokoiku wypoczynkowego albo garderoby.
Sypialnia
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...