Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Dom w stylu retro część 1 (wideo)

Domek na obrzerzach Wrocławia urządzony w staromodnym stylu.
Zobacz więcej
Spełnienie marzeń
Właściciele domu długo nie mogli znaleźć mieszkania spełniającego ich wymagania. Postanowili wybudować wymarzony dom pod miastem. Dzięki temu mają ogród, niezależność i przestrzeń.
Spełnienie marzeń
Zalety domu
Pomimo rozmaitych trudności związanych z budową domu, właścicielom wystarczyło motywacji, aby jego wykończenie i urządzenie było zgodne z ich założeniami. Dom nie jest duży, ale dzięki otwartej przestrzeni jest jasny i przytulny.
Zalety domu
Aranżacja wnętrz
Do wykończenia domu użyto naturalnych materiałów, zastosowano też neutralną kolorystykę. Wystrój tworzą meble i przedmioty należące do rodziny już wcześniej oraz zakupione na pchlich targach i portalach aukcyjnych.
Aranżacja wnętrz
Kominek
Ciekawym akcentem wnętrz jest oryginalny kominek znajdujący się w centralnej części domu. Stanowi on wyjątkową ozdobę i efektywne źródło ciepła w domu. Jego zastosowanie pozwala niekiedy zrezygnować z tradycyjnego ogrzewania.
Kominek
Kuchnia
Zabudowa w kuchni tworzy kształt litery U. Dzięki takiemu ustawieniu mebli przestrzeń tego wnętrza została maksymalnie wykorzystana. Pomieszczenie jest otwarte na salon co ułatwia komunikację z przebywającymi tam domownikami.
Kuchnia
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...