Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Dom schowany w zieleni część 1 (wideo)

Mały 120-sto metrowy domek. Zobacz jak ciekawie, nowocześnie można zagospodarować taką przestrzeń
Zobacz więcej
Lokalizacja domu
Dom został zbudowany w latach 70-tych ubiegłego wieku. Z jednej strony budynek wtopiony jest w park, z drugiej przylega do ogrodu założonego przez poprzedniego właściciela.
Lokalizacja domu
Duże przeszklenia
Na parterze zamontowano duże przeszklenia sięgające podłogi, uzyskując efekt powiększenia powierzchni. Do domu dostaje się więcej światła, a granica między budynkiem a ogrodem została zatarła.
Duże przeszklenia
Podwieszany sufit
Sufit na parterze został obniżony. Nie jest to wskazane przy małym wnętrzu, ale podłużne drewniane listwy umieszczone na suficie rozciągnęły i powiększyły optycznie pomieszczenie.
Podwieszany sufit
Ściany działowe
Elementem kluczowym salonu jest drewniana ściana. Przechodzi ona płynnie przez kuchnię, pralnię i toaletę dla gości. Znajdują się w niej wnęki wypełnione ciemnobrązowymi płytkami elewacyjnymi, stanowiące kontrast z jasnym drewnem i bielą sufitu.
Ściany działowe
Oryginalne schody
Schody mają taki sam wygląd jak poprzednie, które znajdowały się w budynku. W przestrzeni schodów umieszczono akwarium. To swoista żywa lampa.
Oryginalne schody
Kuchnia
W kuchni znajduje się wyjście do ogrodu. Zabudowa kuchenna powstały ze starych mebli. Jako materiał ścienny zastosowano płytki, które nawiązują do dekoracyjnych wnęk w ścianie wewnętrznej przebiegającej przez poszczególne pomieszczenia budynku.
Kuchnia
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...