Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Dom dwupoziomowy cześć 2 (wideo)

Nowoczesne mieszkanie zrobione z piwnicy i mieszkania. wiele pomysłów na ciekawe rozwiązania
Zobacz więcej
Szyld
Efektowny szyld coca-coli, wydaje się trudny do wykonania, jednak w rzeczywistości wcale tak nie jest. Wystarczy odrobina wyobraźni i dobry projekt.
Szyld
Niezbędne narzędzia
Do wykonania szyldu potrzebujemy: projekt szyldu na papierze, nożyk do papieru, dwa kolory farby (czerwień i biel) wałek malarski, gąbka do tapowania, pędzle do retuszu i taśma klejąca, do przyczepieniu szablonu.
Niezbędne narzędzia
Szablon
Wycinamy małym nożykiem, białe litery, w ten sposób tworzymy powierzchnię, którą będziemy później zamalowywać. Ważne, by nie wycinać zbyt wiele i zbyt dokładnie, wtedy uzyskamy efekt starego szyldu.
Szablon
Tło
Przygotowujemy miejsce, gdzie nasz szyld będzie umieszczony. Oklejamy papierową taśmą, fragment ściany, który będziemy malować. Wałek z farbą mocno odsączamy. Staramy się zostawiać niedomalowane miejsca, by szyld wyglądał na zniszczony.
Tło
Tapowanie
Po przyklejeniu szablonu do ściany, za pomocą gąbki i białej farby, odbijamy wzór liter na czerwonym tle. Na koniec pozostaje jeszcze retusz napisu. Za pomocą małego pędzelka, poprawiamy wszystkie niedoróbki.
Tapowanie
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...