Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Ogrody barw

Ogród to nie tylko zieleń. Dzięki różnym roślinom, a także ciekawej architekturze, może on nas zaskoczyć wieloma barwami. Jak to zrobić? Zobaczcie naszą poradę! :)
Zobacz więcej
Kompozycje roślinne
Kolor kwiatów, liści oraz owoców roślin może nas zainspirować do stworzenia ogrodu pełnego barw. Kompozycja składająca się z roślin różnych gatunków sprawi, że uzyskamy niepowtarzalny efekt.
Kompozycje roślinne
Biel w roli głównej
Wśród barw roślin kwitnących najbardziej popularny jest kolor biały. Odpowiednie skomponowanie odmian zagwarantuje, że biel kwiatów będzie towarzyszyć nam od wczesnej wiosny do późnej jesieni.
Biel w roli głównej
Sposób na mały ogród
Biały kolor powiększa optycznie przestrzeń, sprawia że ogród wydaje się lżejszy, przestronniejszy, subtelniejszy. Warto postawić na rośliny kwitnące na biało, gdy dysponujemy małym ogródkiem.
Sposób na mały ogród
W śródziemnomorskim klimacie
Odpowiedzią na subtelność ogrodu przepełnionego bielą będzie ogród pełen płomiennych barw: purpury, czerwieni, mocnych pomarańczy i intensywnych żółci. Jego uzupełnieniem mogą być efektowne detale ceramiczne.
W śródziemnomorskim klimacie
Ogród pełen energii
Dominacja roślin o mocnej, żywej kolorystyce sprawi, że ogród będzie niezwykle energetyzujący. W zależności od pory roku będzie od przepełniony różnymi, przyciągającymi wzrok barwami.
Ogród pełen energii
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
zobacz inne porady