Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać miskę sedesową?

Miska sedesowa to nieodłączny element każdej toalety. Czym różnią się miski i jak wybrać tą idealną? Zobaczcie naszą poradę :).
Zobacz więcej
Rodzaje misek sedesowych
Do wyboru mamy: WC kompakt, miskę sedesową stojąca i miskę sedesową wisząca. Tradycyjnie w łazienkach montowane są miski sedesowe stojące. W nowoczesnym wnętrzu lepiej sprawdzi się miska podwieszana.
Rodzaje misek sedesowych
WC kompakt
WC kompakt jest połączeniem dwóch elementów - miski sedesoej oraz zbiornika na wodę. Obie części wykonane są zwykle z ceramiki. W sprzedaży znaleźć można m.in. oszczędzające miejsce WC kompakty narożne.
WC kompakt
Podłączenie miski
Wybierając miskę sedesową trzeba zwrócić uwagę na sposób jej podłączenia. W zależności od rodzaju podłączenia wyróżnia się trzy typy misek: miski sedesowe z odpływem poziomym, pionowym i uniwersalnym.
Podłączenie miski
Miska wisząca
Miska sedesowa wisząca montowana jest na stelażu podtynkowym. Zbiornik wody ukryty jest w stelażu pod specjalną obudową lub w ścianie. Jedyne widoczne elementy to miska i przycisk spłukujący.
Miska wisząca
Wszystko w komplecie
Stelaże podtynkowe można kupić w komplecie z miską sedesową. Do stelaża można też dopasować dowolnie wybraną miskę. Jest również możliwość dobrania przycisku spłuczki, pasującego do wystroju łazienki.
Wszystko w komplecie
zobacz produkty
Wczytywanie...