Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać meble ogrodowe cz. 2

Druga część filmu prezentującego różne rodzaje mebli ogrodowych. W tej części przedstawiamy różnorodność materiałów z których mogą być wykonane meble ogrodowe. Na co zwrócić uwagę wybierając stół do ogrodu lub na taras. Czym się kierować przy wyborze huśtawki lub hamaka ogrodowego. W przystępny sposób dowiesz co może być istotne przy zakupie mebli.
Zobacz więcej
Meble drewniane
Drewniane stoły i krzesła wykonywane są najczęściej z sosny lub z gatunków egzotycznych - eukaliptusa i teaku. Oba rodzaje drewna należy konserwować.
Meble drewniane
Meble rattanowe
Wykonywane są z giętkich i elastycznych witek rattanowych. Latem należy je chronić przed bezpośrednim nasłonecznieniem, a zimą przed mrozem.
Meble rattanowe
Meble z technorattanu
Technorattan to syntetyczne tworzywo przypominające rattan. Wykonane z niego meble są wytrzymałe, lekkie i nie wymagają konserwacji.
Meble z technorattanu
Meble plastikowe
Mają wiele zalet - są tanie, lekkie, wodoodporne i dostępne w wielu kolorach. Po sezonie należy je schować w pomieszczeniu, by nie uszkodził ich mróz.
Meble plastikowe
Poduchy na krzesła i fotele
Wybierając poduchy należy zwrócić uwagę na materiał poszycia. Dostępne są poduchy bawełniane, z włókna syntetycznego lub włókna impregnowanego teflonem.
Poduchy na krzesła i fotele
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...