Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać kabinę prysznicową?

Kabina prysznicowa powinna nie tylko pasować do wnętrza i wystroju łazienki, ale również zapewniać komfort podczas kąpieli. Zobacz nasza poradę !
Zobacz więcej
Ważne przy wyborze
Kabina prysznicowa jest ważnym elementem wyposażenia łazienki. Powinna one być nie tylko estetyczna, ale i funkcjonalna. Dlatego należy zwrócić uwagę na jej wymiary, materiał, z jakiego jest wykonana oraz jakość.
Ważne przy wyborze
Dobór elementów
Kabina prysznicowa składa się z brodzika i parawanu. Mogą być one zakupione w komplecie ale można też dobrać obie części oddzielnie. Ważne jest, aby kształt oraz promień krzywizny brodzika i parawanu były jednakowe.
Dobór elementów
Wybór brodzika
Najbardziej popularne są brodziki akrylowe. W zależności od potrzeb do wyboru mamy brodziki płytkie i głębokie. Można też zamontować kabinę bezpośrednio na podłodze łazienki.
Wybór brodzika
Baterie prysznicowe
Do wyposażenia kabiny niezbędna jest bateria prysznicowa. Oprócz tradycyjnych baterii naściennych, dostępne są zestawy podtynkowe. Popularne stały się panele natryskowe. Oprócz standardowego prysznica, dają one możliwość wykonania hydromasażu.
Baterie prysznicowe
Kabina z hydromasażem
Na rynku dostępne są bogato wyposażone kabiny prysznicowe z hydromasażem. Wyposażone są we wbudowane na stałe: panel natryskowy, zestaw natryskowy, deszczownicę, dysze do hydromasażu, masażer stóp czy oświetlenie.
Kabina z hydromasażem
Komentarze (2):
~eljot (niezalogowany, 95.49.89.*) 2015.10.31, 18:15

pokaz nędzy nie przydatny

Czy opinia jest przydatna?
( 3 / 1 ) Opinia przydatna dla 75% użytkowników
~kabat2 (niezalogowany, 79.186.116.*) 2014.07.03, 13:25

sądziłam że dacie jakies ciekawe innowacyjne pomysły w tym filmiku, a wszystko co mówicie jest banalne, i kazdy laik to wie. pozdrawiam

Czy opinia jest przydatna?
( 4 / 2 ) Opinia przydatna dla 67% użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...