Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać grzejnik?

Dowiedz się jak wybrać grzejniki montowane na stałe. Jakie są rodzaje grzejników, na co zwracać uwagę przy ich wyborze. O czym pamiętać przed zakupem. Jak wybrać idealne grzejniki do poszczególnych pomieszczeń? Jakie dodatkowe elementy mogą być przydatne?
Zobacz więcej
Rodzaje grzejników
Wybierać można spośród grzejników aluminiowych, stalowych, żeliwnych, łazienkowych i dekoracyjnych. Wybór odpowiedniego modelu zależeć będzie m.in. od miejsca montażu czy też funkcji, jaką ma pełnić grzejnik.
Rodzaje grzejników
Wymiary grzejnika
Przed zakupem grzejnika, należy się upewnić, że jego wymiary są dostosowane do miejsca, w którym zostanie zainstalowany. Warto też zwrócić uwagę na sposób jego podłączenia.
Wymiary grzejnika
Moc grzejnika
Wybierając grzejnik należy również zwrócić uwagę na jego moc grzewczą. Powinna ona odpowiadać mocy, jaką zakłada projekt instalacji grzewczej.
Moc grzejnika
Dostosowany do potrzeb
Niektóre grzejniki aluminiowe można kupować w postaci pojedynczych żeberek, dowolnie kumulując ich moc. Dzięki temu grzejnik będzie dostosowany do naszych potrzeb i zapotrzebowania na ciepło.
Dostosowany do potrzeb
Grzejnik łazienkowy
W łazience najlepiej sprawdzi się grzejnik drabinkowy. Ogrzeje on wnętrze, można też na nim powiesić i wysuszyć ręczniki. Aby korzystać z grzejnika poza sezonem grzewczym wystarczy dobrać o niego grzałkę elektryczną.
Grzejnik łazienkowy
Komentarze (3):
~leszek (niezalogowany, 89.65.118.*) 2015.05.29, 13:35

rady jak dla debila

Czy opinia jest przydatna?
( 1 / 1 ) Opinia przydatna dla 50% użytkowników
~kk (niezalogowany, 83.242.77.*) 2014.07.20, 11:08

konik był suuuper:)

Czy opinia jest przydatna?
( 1 / 0 ) Opinia przydatna dla 100% użytkowników
~Mirkoo81 (niezalogowany, 89.79.23.*) 2013.12.18, 14:53

Świetny filmik :) ja właśnie staję przed takim wyborem i w sumie przeglądam filmy, poradniki takie właśnie jak wasz czy produkty związane z ogrzewaniem np. . Mam nadzieję, że do wiosny uda mi się to wszystko załatwić :)

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
Wczytywanie...