Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać grill?

Grillowanie to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Jak wybrać odpowiedni grill? Zobacz nasza poradę!
Zobacz więcej
Ważne decyzje
Przed zakupem grilla warto zastanowić się gdzie chcemy grillować? Jak często zamierzamy korzystać z grilla? Czy będziemy urządzać duże przyjęcia czy też grillować w najbliższym gronie?
Ważne decyzje
Grill elektryczny i gazowy
Grille elektryczne i gazowe są wygodne w obsłudze. Sprawdzą się szczególnie dobrze, gdy musimy szybko uruchomić grill i utrzymać na długo stałą temperaturę.
Grill elektryczny i gazowy
Grill węglowy
Najpopularniejsze są grille węglowe. To sprzęty mobilne, możemy zabrać je dokąd chcemy. Do ich obsługi wystarczy worek węgla i podpałka.
Grill węglowy
Grill betonowy
Rozwiązaniem dla osób często grillujących we własnym ogrodzie jest grill betonowy. Najlepiej wybrać grill z okapem, by odprowadzał dym przez komin.
Grill betonowy
Grill z pokrywą
Decydując się na grill wyposażony w pokrywę będzie można dłużej utrzymać zadaną temperaturę, a przez odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz grilla potrawy szybciej się upieką.
Grill z pokrywą
Smak potraw
W przypadku grilli węglowych smak potrawy zależeć będzie od tego, czym rozpalimy ogień: węglem drzewnym, brykietem czy brykietem kokosowym.
Smak potraw
Komentarze (1):
~Agnes (niezalogowany, 62.29.248.*) 2014.06.09, 15:11

Po takim filmiku nabieram ochoty na grilla

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
zobacz inne porady