Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać efekty dekoratorskie?

Jak wybrać efekt dekoratorski. Dowiedz się jakie są rodzaje efektów dekoratorskich do ścian. Jakich produktów użyć, aby uzyskać ciekawy i niepowtarzalny efekt na ścianie. Na co zwracać uwagę przy ich wyborze.
Zobacz więcej
Wiele możliwości
Możliwości tworzenia efektów dekoracyjnych na ścianach jest nieograniczona ilość, podobnie jak rodzajów narzędzi, których można użyć do ich wykonania.
Wiele możliwości
Lakier dekoracyjny
Ciekawe efekty na powierzchni ścian pozwala też uzyskać lakier dekoracyjny. Nakłada się go na istniejące powłoki malarskie. Silnie opalizujący lakier będzie świecił w ciemności.
Lakier dekoracyjny
Tynk strukturalny
Oryginalny efekt gwarantuje nałożenie tynku strukturalnego. Nanosi się go stalową lub plastikową szpachlą. Do kształtowania faktur można posłużyć się np. wałkiem, gąbką, packą lub innym narzędziem.
Tynk strukturalny
Farba strukturalna
Farba strukturalna służy do kreowania powierzchni ścian i sufitów. Może być łączona z werniksem, brokatem czy bejcą. Można nakładać ją wałkiem lub gąbką i nadawać strukturę szpachelką.
Farba strukturalna
Przygotowanie podłoża
Pod materiał dekoracyjny należy zastosować odpowiedni grunt, który wzmocni podłoże i wyrówna jego chłonność. Farba podkładowa poprawi przyczepność farby nawierzchniowej i wyrówna strukturę podłoża.
Przygotowanie podłoża
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...