Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Kalisz

ul. Poznańska 121-131
62-800 Kalisz
N 51,764450 E 18,061140
Godziny otwarcia: 07:00-21:00 07:00-21:00 09:00-20:00
Sklep Leroy Merlin - Kalisz
Telefony: (62) 760 88 00 (62) 760 88 19 (62) 757 11 35
Numery do poszczególnych działów
Numery do poszczególnych działów (62) 760 88 01 (62) 760 88 02 (62) 760 88 03 (62) 760 88 04 (62) 760 88 05 (62) 760 88 06 (62) 760 88 07 (62) 760 88 08 (62) 760 88 09 (62) 760 88 10 (62) 760 88 11 (62) 760 88 12 (62) 760 88 13
Wyznacz trasę do sklepu
Komunikacja miejska:
Dojazd autobusem KLA: 2, 6, 12, 12A, 12K (przystanek Nowy Szpital) oraz trzy bezpłatne linie Carrefour.

Wpisz swój adres:

Wyznacz trasę

A.dział budowlany

Grafika

B.dział drzewny

Grafika

C.dział elektryczny

Grafika

D.dział narzędzia

Grafika

E. dział dywanów

Grafika

F. dział glazury

Grafika

G. dział sanitarny

Grafika

H. dział hydrauliczny

Grafika

I. dział ogród

Grafika

J. dział metalowy

Grafika

K. dział farb

Grafika

L. dział dekoracji

Grafika

M.dział oświetlenia

Grafika

Ń.Projektujemy łazienki

Grafika

N.Ułatwiamy zakupy na kredyt

Grafika

O.Organizujemy montaż naszych produktów

Grafika

Ó.Organizujemy transport naszych produktów

Grafika

P.Realizujemy zamówienia przez telefon

Grafika

R.Przycinamy płyty i blaty

Grafika

S.Szyjemy firany i zasłony

Grafika

Ś.Obszywany wykładziny

Grafika

T.karta DOM

Grafika

U.karta PRO

Grafika

W.karta rodzina 3+

Grafika

Z.transport materiałów budowlanych

Grafika

Dożynki w Opatówku

 Piękna pogoda, wysoka frekwencja i wspaniała atmosfera tak byśmy mogli opisać w skrócie tegoroczne dożynki, które odbyły się w dniu 30 sierpnia w gminie Opatówek. Tuż przed godziną 15 wspólnie z mieszkańcami gminy Opatówek  i zaproszonymi Gośćmi świętowaliśmy obfitość zebranych zbiorów i trud włożonej pracy. I zgodnie z powiedzeniem "Po obfitych zbiorach - zabawa", ruszyliśmy do działania. Konkursy, zabawy rodzinne,  to tylko niektóre atrakcje jakie czekały odwiedzających nasze stanowisko. Atrakcji było co nie miara. Malowanie twarzy, pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi bohaterami bajek to niektóre propozycje przygotowane dla naszych Małych Milusińskich. Nieco starsi mogli przystąpić do programu lojalnościowego "DOM".  Doskonała atmosfera udzieliła się wszystkim i była gwarantem udanej  zabawy do późnych godzin wieczornych. Wierzymy, że wszyscy mieszkańcy i zaproszeni Goście odwiedzający tegoroczne dożynki w Opatówku  bawili się tak dobrze jak my.

                        

Dożynki w Blizanowie

 W budowaniu lokalnej społeczności  i pozyskiwaniu nowych Klientów nie ma ograniczeń ;)

Doskonałym dowodem jest nasza wczorajsza obecność na dożynkach gminnych Blizanowa.

Spotkaliśmy się z bardzo dobrym i ciepłym odbiorem co do naszej obecności w tym regionalnym święcie. Dla nas to również było nowe doświadczenie, niezwykła radość jak i okazja poznania bliżej naszych Klientów. Zabawy było co niemiara, dobre humory nas nie opuszczały, energia udzielała się  od Gości a to zobaczcie sami jak się bawiliśmy. Podczas wczorajszego dnia pozyskaliśmy 50 nowych Klientów, około 70 dzieci wzięło udział w organizowanych przez nas konkursach z nagrodami, pomalowaliśmy około 200 buziek i rozdaliśmy ponad 500 balonów.

           

Rodzinny festyn z Leroy Merlin

 W  piątek 19.06.2015r. mieliśmy przyjemność współuczestniczyć w festynie rodzinnym :) zorganizowanym przez Spółdzielnie Mieszkaniową Dobrzec oraz parafia Św. Ap Piotra i Pawła, nie mogło zabraknąć również i NAS.

Wakacje a jest to czas zabawy i wypoczynku dzieci i młodzieży na koloniach, obozach, wczasach rodzinnych. Właściwe zachowanie się i przestrzeganie zasad bezpieczeństwa jest gwarancją spokojnego pobytu i uniknięcia sytuacji zagrażających życiu i zdrowiu.  W ramach akcji " Bezpieczne wakacje" w dniu 19 czerwca odbył się wielki festyn rodzinny na największym kaliskim osiedlu Dobrzec. Celem akcji "Bezpieczne wakacje" jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci , młodzież i dorosłych. 

Zabawę rozpoczęliśmy tuż prze godziną 15.Wielka trampolina rozłożona przy naszym stanowisku zachęcała najmłodszych do wspólnej zabawy. Konkursy, malowanie buziek, pamiątkowe zdjęcia z ulubionymi bohaterami bajek to tylko niektóre atrakcje jakie czekały na naszych milusińskich odwiedzających Pola Marsowe.

W zorganizowanych przez Leroy Merlin a dokładniej przez Magdalenę Staszkiewicz konkursach wzięło udział 150 dzieci, każde z Nich otrzymało dyplom oraz odblaski by były bezpieczne i widoczne na drodze.

 Zobaczcie sami co się działo. My życzymy udanych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

 

       

Dzieciaki Sadzeniaki na Dzień Dziecka w Kaliszu

 Dzień Dziecka i Dzieciaki Sadzeniaki w LM Kalisz. W weekend 30-31,05,2015 sklep LM Kalisz wziął udział w Ogólnopolskich Dzieciakach Sadzeniakach. Każde chętne dziecko mogło  w tych dniach zasadzić swojego kwiatka, nadać mu imię, wziąć udział w konkursach przygotowanych przez dziewczyny z Działu Relacji. Dzieci z uśmiechem na twarzy opuściły sklep wraz ze swoimi kwiatkami, upominkami, nagrodami oraz dyplomami.

Na buziach dzieci widać było uśmiech i ogromne zadowolenie.

       

Mikołajkowy czas w LM Kalisz

Dziś Mikołajki jednak my już od tygodnia wspólnie z dziećmi uczciliśmy ten czas :)  Ostatnimi dniami odbyły się trzy różnorodne spotkania:

1) Z przedszkolakami w Ostrowie Wielkopolskim, podczas wizyty dzieci stworzyły pudełka ozdobne na prezenty a także kolaż Mikołaja i choinki

2) Z przedszkolakami z kaliskiego przedszkola Szczęśliwa Trzynastka w sklepie robiliśmy ozdoby choinkowe z których dzieci ubrały choinkę którą zabrały ze sobą, dzieci słuchały bajek czytanych przez Mikołaja

3) Z przedszkolakami z zerówki przy Szkole Podstawowej nr 17 sadziliśmy choinki, które następnie przyozdobione zostały przez dzieci, uczestniczyły również w zabawie z Bombką

           

Leroy Merlin Kalisz-świętuje "Dzień Drzewa"

 Dodano: 10 października, 2014

Dobrzec się zazielenił

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Drzewa. Z tej okazji na Polach Marsowych na kaliskim Dobrzecu posadzono 10 lip. Akcja zazielenienia osiedla przebiegała bardzo radośnie, bo aktywnie uczestniczyły w niej przedszkolaki.

 

 

Łopatki, ziemia i zabawa gotowa. Dzieci bardzo chętnie włączyły się w tę ekologiczna akcję. - Sadzimy drzewka po to, żeby wszystko ładnie wyglądało – mówi Artur z Publicznego Przedszkola nr 31 w Kaliszu. - Drzewka sadzi się po to, żeby liście jesienią spadały – dodaje Ala.

 

 

Przedsięwzięcie to wspólny pomysł osiedla Dobrzec i sklepu Leroy Merlin, który sfinansował zakup potrzebnych rzeczy i koordynował akcję. - To nasze środowisko,  o które trzeba dbać i je upiększać, dlatego zaprosiliśmy do zabawy dzieci z pobliskich przedszkoli. Myślę, że to nie tylko fajna forma rozrywki dla przedszkolaków, ale i lekcja ekologiimówi Dominika Adamus z Leroy Merlin.

 

Dobrzec to jedno z bardziej zielonych kaliskich osiedli, jednak jeśli chodzi o naturę to od przybytku głowa w tym przypadku nie boli. - W tym miejscu mamy Pola Marsowe, jedyną taką przestrzeń publiczną w tej dzielnicy miasta. Odbywają się tu różne imprezy muzyczne, sportowe. Cieszymy się, że udało się taką akcję zorganizować i że tak dużo radości przyniosła ona najmłodszym – przyznaje Krzysztof Dremza, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Dobrzec.

 

 

Przed dziećmi postawiono także specjalne zadanie – wymyślenie imion dla posadzonych drzewek. A w dzisiejszej akcji brały udział dzieci z przedszkola przy ulicy św. Michała oraz z przedszkoli Calineczka i Zielone Łąki.

 

 
źródło :http://www.faktykaliskie.pl/dobrzec-sie-zazielenil-zdjecia

 

ładowanie