Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
Bezpieczny i inteligentny dom (odc. 48 - 48 )

Domy inteligentne (48/53)

Inteligentne systemy jak czujniki wykrywające dym, ruch lub gaz pozwolą spać spokojnie, a urządzenia sterujące roletami bądź podlewające trawnik zapewnią wygodę.
Zobacz więcej
Domowa automatyka
Dom inteligentny jest wyposażony w instalację zarządzającą przede wszystkim oświetleniem, ogrzewaniem, klimatyzacją oraz wentylacją wewnątrz budynku.
Domowa automatyka
Zalety inteligentnej instalacji
Inteligentna instalacja może utrzymywać wybraną temperaturę wnętrza oraz dbać o jego doświetlenie światłem naturalnym przez zdalną regulację ustawienia żaluzji
Zalety inteligentnej instalacji
Zdalne sterowanie
Zdalne sterowanie urządzeniami elektrycznymi w budynku pozwala szybko i bez wysiłku osiągnąć zamierzony efekt. Inteligentny system może wykonać wybrane zadania nawet, gdy jesteśmy poza domem.
Zdalne sterowanie
Komfort użytkowania
Zdalne otwieranie bramy wjazdowej i garażowej, odblokowywanie alarmu oraz drzwi wejściowych, to elementy inteligentnego domu podnoszące komfort użytkowy.
Komfort użytkowania
Praktyczne rozwiązania
Zintegrowany system może zarządzać pracą wszystkich elektrycznie sterowanych urządzeń w domu, również takich jak markizy i rolety.
Praktyczne rozwiązania
Komentarze (1):
~Basista (niezalogowany, 172.27.5.*) 2012.06.17, 15:41

dla mnie inteligentny i bezpieczny dom to tez taki który ma przy bramie wjazdowej i garażu założony napęd. sam od pewnego czasu korzystam z takiego udogodnienia i muszę przyznać że się to sprawdza. ja korzystam z napędu Milord przy bramie i d1000 przy garażu. dobre, bezpieczne i wygodne rozwiązanie .

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...