Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
Instalacje cieplne (odc. 37 - 37 )

Ogrzewanie kominkowe i grzejniki (37/53)

Kominek może spełniać funkcje zarówno praktyczne jak i czysto estetyczne. Spójrz w jaki sposób jest on wykorzystywany do ogrzewania domu.
Zobacz więcej
Kominek z DGP
W domu jednorodzinnym warto wzbogacić instalację kominkową o system dystrybucji gorącego powietrza. Powietrze, które ogrzewa wkład kominkowy będzie rozprowadzane do wszystkich pomieszczeń w domu za pomocą sieci kanałów.
Kominek z DGP
Kominek z płaszczem wodnym
Kominek z płaszczem wodnym może przygotowywać ciepłą wodę użytkową i ogrzać cały budynek. Takie rozwiązanie pozwala znacznie obniżyć koszty ogrzewania, jeśli grzejniki zasilane są przez kocioł na drogie paliwo.
Kominek z płaszczem wodnym
Współpraca z kotłem
System ogrzewania domu wyłącza kocioł, gdy pracuje kominek. Kocioł zaczyna ogrzewać dom w momencie, gdy temperatura wody ogrzewanej kominkiem spadnie poniżej ustawionej wartości.
Współpraca z kotłem
Różnorodny wybór
Kominki z płaszczem wodnym można podłączać do instalacji centralnego ogrzewania. Gdy nie ma możliwości zamontowania standardowego kominka można zdecydować się na biokominek.
Różnorodny wybór
Ogrzewanie grzejnikowe
Najczęściej do ogrzewania wnętrz wybierane są grzejniki aluminiowe. Szybko się nagrzewają i są dostępne w różnych rozmiarach. Przy ich zakupie warto zwrócić uwagę na grubość blachy – im jest większa, tym grzejnik jest trwalszy.
Ogrzewanie grzejnikowe
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...