Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Wanny z hydromasażem

Obserwując tendencje na rynku hydromasażu można się pokusić o stwierdzenie, że szeroko rozumiany sektor hydromasażu rozwija się dwutorowo. Z jednej strony producenci doskonalą systemy hydromasażu tak, aby spełniały jak najbardziej efektywną rolę terapeutyczno-leczniczą. Z drugiej strony projektują je w duchu "wellness", czyli tak, aby ich walory oddziaływały na wszelkie inne zmysły, a nie tylko na dotyk. W pierwszym terapeutycznym ukierunkowaniu rozwoju branży zauważa się coraz większą elastyczność producentów w przygotowaniu systemów hydromasażu pod indywidualne zapotrzebowanie klienta. To dobre i obiecujące, że wannę z hydromasażem możemy dziś zamówić na własną miarę.

CHARAKTERYSTYKA RODZAJÓW MASAŻU

 

MASAŻ POWIETRZNY

 

Łagodny masaż wodny z dużą domieszką powietrza o działaniu masującym i efektywnie dotleniającym ciało. Bogato napowietrzone "szampańskie" strumienie z dysz zlokalizowanych w części dennej wanny doskonale dopełniają masaż wodny rozluźniając mięśnie.

 

Masaż powietrzny obejmuje całe ciało, za pomocą łagodnych, napowietrzonych strumieni z dnia wanny. Ciśnienie wywierane przez strumienie wody sprawia, że zawarte w nich powietrze wnika w skórę zapewniając przy tym szybką przemianę tlenową organizmu. Łagodny charakter masażu sprzyja uczuciu błogości i relaksacji zapewniając przy tym pełną odnowę psychofizyczną. Dostarcza wiele przyjemności i pozytywnych wrażeń.

 

 

 

MASAŻ WODNY

 

Ma zasadnicze znaczenie regeneracyjne i terapeutyczne. Strumienie napowietrzanej wody ze specjalnie dobranych dysz, zapewniają rozluźnianie mięśni i pobudzanie krążenia. Masaż ten ujędrnia skórę i przyczynia się do leczenia schorzeń ruchowych.

 

Jest możliwość regulacji natężenia strumieni, w zależności od własnych potrzeb.

 

 

 

MASAŻ WODNO-POWIETRZNY

 

Bardzo intensywny masaż realizowany mieszanką powietrzno-wodną podawaną do wnętrza wanny z dysz. Podgrzane powietrze tłoczone do strumieni wody z dysz tworzy strumień powietrzno-wodny wyrzucany z dużą prędkością, pod znacznym ciśnieniem o zwielokrotnionej sile działania na powierzchnię ciała.

 

Takie oddziaływanie strumieni potęguje skuteczność natleniania poprzez szybką penetrację powietrza w głąb ciała. Ta nowa jakość unikatowego masażu oferuje najwyższe walory terapeutyczne przy bogactwie doznań w kąpieli.

 

 

 

UWAGA! Systemy hydromasażu czyści się 1-2 razy w miesiącu poprzez wlewanie do wanny specjalnego środka do czyszczenia dysz. Są też wanny z hydromasażem, w których jest opcja automatycznego czyszczenia po każdej kąpieli.

DZIAŁANIE I WŁAŚCIWOŚCI HYDROMASAŻU

SYSTEMY WZBOGACAJĄCE HYDROMASAŻ

JAK KORZYSTAĆ Z HYDROMASAŻU?

zobacz produkty
Wczytywanie...