Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Nieźle przesadzone

Nieźle przesadzone

Tradycyjnym donicom i wazonom dziękujemy. Tej wiosny nonszalancko i z poczuciem humoru układamy kwiaty w nietypowych naczyniach. Zajmują miejsce wina, szczoteczek do zębów, wdrapują się na grabie, i świetnie się tam prezentują.

PODGLĄDANIE WIOSNY
Wystarczy włożyć roślinę cebulową, np. jeszcze nierozwiniętego hiacynta, do prostego szklanego naczynia. Korzyść z botanicznych obserwacji jest podwójna: widać nie tylko to, co nad krawędzią szkła, czyli liście i kwiat, ale także cebulę z korzeniami – zwykle zakrytą. Prosty pomysł na intrygującą dekorację.

SKROMNOŚĆ GÓRĄ!
Niepozorny, bez wygórowanych wymagań. Delikatnie pachnie. Szafirek w prostym pojemniku na szczoteczki do zębów uwodzi subtelną urodą. Szklany kubek na szczoteczki.
SPA, 69 zł

CZEKAJĄC NA WINO
Zanim pojawią się porzeczki, czereśnie czy śliwki, zwykły baniak na wino może przysłużyć się storczykom. Ich duże liście wygodnie zmieszczą się w naczyniu z szeroką szyjką.
Balon na wino 5 l, 45,20 zł.
Kamienie Neo, 3,90 zł/opak.

ZIELONE RZĄDZI
Wijąca się trawa niedźwiedzia ciekawie wygląda w zwykłej butelce. I szkło, i roślina mają ten sam głęboki, zielony kolor. Rząd takich butelek stworzy dekoracyjną, nowoczesną kompozycję.
Butelki na wino, 13,70 zł/8 szt.

URODA CHWILI
Eszeweria nie lubi zbyt dużo wody, ale pojedyncze rozety możemy rozmnożyć przez ukorzenienie. Zanim trafi do ogródka lub na balkon, włożona do szklanki z grubym dnem, ozdobi parapet lub elegancką kolację.

NA LUZIE
Zabawa oraz nonszalancja idą w parze. Grabie odstawiamy pod ścianę, wieszamy cynowe wiaderko i mamy stelaż na rośliny. Wkładamy do środka doniczkę z Kalanchoe.
Wiadro ocynkowane 5 l, 14,70 zł.
Grabie wachlarzowe, 79 zł.

tekst Anna Kolczyńska stylizacja Kinga Mostowik zdjęcia Cezary Hładki, Loupe Images

zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...