Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Jak wybrać myjki ciśnieniowe?

Film pomaga odpowiedzieć na pytanie jaką wybrać myjkę ciśnieniową, na co zwrócić uwagę przy zakupie. Prezentujemy różne rodzaje myjek, różnice miedzy nimi oraz funkcje jakie mogą posiadać.
Zobacz więcej
Zastosowanie
Myjki ciśnieniowe służą do usuwania zanieczyszczeń z elewacji budynków, podjazdy, tarasów i chodników. Z ich pomocą może też myć samochody, motocykle, rowery, narzędzia ogrodnicze i meble ogrodowe.
Zastosowanie
Wybór myjki
Kupując myjką, należy zwrócić uwagę na jej parametry. Istotne są ciśnienie strumienia wody, wydajność pompy, maksymalna temperatura doprowadzanej wody, moc oraz liczba akcesoriów.
Wybór myjki
Rodzaje strumieni
Myjka powinna mieć możliwość ustawienia kilku rodzajów strumienia. Silny strumień wąski stosuje się do czyszczenia szpar i punktowych zabrudzeń. Strumień płaski służy do mycia dużych płaszczyzn.
Rodzaje strumieni
Wyposażenie
Myjki do prac domowych nie muszą być duże, jednak powinny być wyposażone w szczotki, zbiornik na płyn myjący oraz lance o różnych rodzajach strumienia. Można też wybrać model z jedną końcówką wielofunkcyjną.
Wyposażenie
Wysoki komfort pracy
Jeśli często korzystamy z myjki, warto wybrać model wyposażony w pompę o wysokiej wydajności, regulator ciśnienia wody, manometr i duże koła ułatwiające transport. Długi wąż przyda się do prac na większej przestrzeni.
Wysoki komfort pracy
Komentarze (2):
~Wojtek (niezalogowany, 109.243.198.*) 2015.07.04, 11:53

Mam w planach zakup myjki. Szczerze mówiąc, ten film niewiele wniósł praktycznych inforamcji. Jest to raczej film pogladowy - ogólnie na temat myjek. natomiast na temat rodzajów pomp, czym jedna myjka różni się od drugiej.. tego zabrakło.

Czy opinia jest przydatna?
( 1 / 1 ) Opinia przydatna dla 50% użytkowników
~Marek (niezalogowany, 31.61.131.*) 2015.05.02, 11:02

Bardzo przydatny film.

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
zobacz inne porady