Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
Drzwi i okna (odc. 19 - 22 )

Drzwi zewnętrzne (19/53)

Drzwi zewnętrzne powinny zapewnić bezpieczeństwo, być szczelne i ciepłe, no i oczywiście cieszyć oko. Wybór spośród drzwi metalowych czy drewnianych, antywłamaniowych czy też docieplanych może wydawać się trudny, jednak obejrzenie tego filmu powinno Ci pomóc w jego podjęciu.
Zobacz więcej
Estetyka drzwi
Drzwi zewnętrzne to ważny element elewacji domu. Ich urodę podkreślają: klamka, szyld, listwy maskujące. Pamiętajmy jednak nie tylko o ich estetyce i funkcjonalności.
Estetyka drzwi
Drzwi bezpieczne
Szukających drzwi, które są ciepłe, bezpieczne i skutecznie chroniące przed hałasem, dobrym warto zwrócić uwagę na drzwi antywłamaniowe – to kompromis między odpowiednią izolacją wnętrza domu a bezpieczeństwem.
Drzwi bezpieczne
Zabezpieczenia drzwi
Drzwi o podwyższonej odporności na włamanie to skuteczna ochrona przed złodziejami. Zapewni ją szereg zabezpieczeń. Należą do nich plomby antywyważeniowe, zamek wielofunkcyjny, kilka miejsc blokowania ryglowania oraz metalowa kratownica.
Zabezpieczenia drzwi
Na straży dźwięków
Przy zakupie drzwi, warto zwrócić uwagę, by były to drzwi przylgowe – dzięki temu nie dotrą do nas hałasy z zewnątrz. Szczelne drzwi zabezpieczą również przed utratą ciepła.
Na straży dźwięków
Komfort użytkowania
Drzwi zewnętrzne muszą być także komfortowe w użytkowaniu. Aby tak było powinny mieć co najmniej 90 cm szerokości, a najlepiej 1 m. Z łatwością wniesiemy przez nie do domu nawet szeroką kanapę.
Komfort użytkowania
Komentarze (2):
~Carrie (niezalogowany, 31.0.2.*) 2015.05.07, 17:50

Nic się nie dowiedziałam

Czy opinia jest przydatna?
( 1 / 0 ) Opinia przydatna dla 100% użytkowników
~Tomasz (niezalogowany, 109.207.56.*) 2013.10.15, 12:29

Dobry film! Szkoda że nie trafiłem na niego wcześniej. Obecnie czekam na drzwi wejściowe z firmy i zobaczymy jak się sprawdzą. Pozdrawiam

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...