Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
Drzwi i okna (odc. 21 - 22 )

Drzwi garażowe (21/53)

Wybór bramy jest przeważnie uzależniony od miejsca jakie możemy na nią poświęcić. Proponujemy wybór pomiędzy bramami klasycznymi, dwuskrzydłowymi czy też segmentowymi czy rolowanymi.
Zobacz więcej
Rodzaje bram
Kupując bramę do garażu do wyboru mamy modele rozwieralne, uchylne, segmentowe i rolowane. Wybór odpowiedniej zależeć będzie m.in. od ilości miejsca, jaką dysponujemy.
Rodzaje bram
Brama uchylna
Brama garażowa może mieć pojedyncze uchylne skrzydło. Otwiera się je przez uniesienie do góry. Do korzystania z takiej bramy potrzebna jest wolna przestrzeń przed garażem.
Brama uchylna
Brama segmentowa
Brama segmentowa składa się z kilku segmentów, które przesuwają się na prowadnicach zamontowanych pod sufitem. Otwieranie takiej bramy nie wymaga wolnego miejsca przed garażem.
Brama segmentowa
Miejsce na skrzydło
Bramę segmentową można zastosować jedynie w garażach o minimalnej wysokości 2,5 m. Podczas jej otwierania niezbędna jest wolna przestrzeń pod sufitem na schowanie skrzydła.
Miejsce na skrzydło
Automatyka do bramy
Każdą bramę można wyposażyć w napęd automatyczny. Zdalne otwieranie bramy segmentowej jest możliwe dzięki mechanizmowi przesuwającemu jej segmenty na prowadnicach.
Automatyka do bramy
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...
zobacz inne porady