Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
Dachy (odc. 16 - 16 )

Gonty i rynny (16/53)

Gonty papowe to niedroga i łatwa w ułożeniu alternatywa dla klasycznych pokryć dachowych. Są lekkie i wytrzymałe, a producenci dają na nie przeważnie wieloletnią gwarancję. Przedstawiamy również rynny plastikowe, które są lekkie i niezwykle łatwe w montażu.
Zobacz więcej
Trwałe pokrycie
Gonty papowe mogą być stosowane jako pokrycie domów jednorodzinnych i dużych obiektów. Są bardzo lekkie, łatwe do ułożenia oraz trwałe. Producenci udzielają na nie wieloletniej gwarancji.
Trwałe pokrycie
Rodzaj materiału
Gonty różnią się kształtem, posypką i materiałem, z jakiego są wykonane. W sprzedaży znaleźć można gonty na welonie z włókien szklanych oraz na tkaninie poliestrowej. Materiały użyte do produkcji gontów decydują o trwałości i jakości tego pokrycia.
Rodzaj materiału
Partie produkcyjne
Kupując gonty należy zwrócić uwagę, aby pochodziły z jednej partii produkcyjnej. Różne partie mogą się różnić odcieniami koloru, co może popsuć efekt estetyczny na połaci dachu.
Partie produkcyjne
Materiał na rynny
Niezbędnym elementem każdego dachu są rynny. W sprzedaży znajdziemy systemy rynnowe wykonane z różnych materiałów: stali, miedzi lub tworzywa sztucznego.
Materiał na rynny
Dobór i montaż rynien
Przekrój rynny powinien być dobrany do powierzchni dachu. Pozwoli to na swobodne odprowadzenie wody podczas deszczu. Montaż rynien można wykonać samodzielnie. W punktach sprzedaży znajdują się fachowe instrukcje, pokazujące krok po kroku jak zamontować orynnowanie.
Dobór i montaż rynien
Komentarze (3):
~Aneta (niezalogowany, 5.60.224.*) 2016.09.29, 11:27

Mateusz, my mamy gont od BP Gonty :) Bardzo fajnie sie sprawdza a 4 lata juz go mamy i poki co zero zastrzezen :)))

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
~Mateusz (niezalogowany, 5.60.190.*) 2016.08.26, 08:19

Klaudyna, my też używaliśmy przy budowie naszego domu dokładnie tych samych gontów od BP Gonty, też z polecenia naszego fachowca. rzeczywiście sprawdziły się dobrze, położenie poszło bardzo szybko, ładnie wyglądają i jesteśmy już rok po budowie i nic się z nimi nie dzieje ;)

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
~Klaudyna (niezalogowany, 188.33.108.*) 2016.03.23, 11:45

Własnie razem z mężem przymierzamy się do wykończenia naszego dachu. Chciałam się zapytać czy ktoś może słyszał o gontach od BP Gonty? bo chcieliśmy się na nie zdecydować ale chciałam jeszcze sie upewnić czy są tak dobre jak zachwalał mi je nasz fachowiec.

Czy opinia jest przydatna?
( 0 / 0 ) Opinia przydatna dla użytkowników
zobacz produkty
Wczytywanie...
Wczytywanie...