Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się
Jakie są Twoje wrażenia po wizycie w naszym sklepie? Czy coś Cię pozytywnie zaskoczyło, a może coś zirytowało? Masz pomysł w jaki sposób możemy lepiej odpowiedzieć na Twoje potrzeby? Podziel się nim z nami za pomocą formularza www.

Wypełnij formularz lub napisz e-mail

* pola obowiązkowe

Jeśli oczekujesz odpowiedzi

Chcesz podzielić się z nami opinią o sklepie internetowym Leroy Merlin? Masz pytania dotyczące zamówienia lub przesyłki? Skontaktuj się z nami poprzez poniższy formularz.
Co sądzisz o naszym serwisie internetowym? Co Ci się szczególnie podoba, a co należałoby w nim zmienić, aby bardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom? Podziel się z nami opinią za pomocą formularza www.
Co sądzisz o naszym Planerze 3D? Co Ci się szczególnie podoba, a co należałoby w nim zmienić, aby bardziej odpowiadał Twoim oczekiwaniom? Podziel się z nami opinią za pomocą formularza www.

Wypełnij formularz lub napisz e-mail Wypełnij formularz lub napisz na e-sklep@leroy-merlin.pl Wypełnij formularz lub napisz na serwis.www@leroy-merlin.pl Wypełnij formularz lub napisz na kazaplan@leroy-merlin.pl

* pola obowiązkowe

Jeśli oczekujesz odpowiedzi

Zostałeś Uczestnikiem Programu DOM? Jeśli masz uwagi, pytania, obserwacje dotyczące funkcjonowania programu lojalnościowego Leroy Merlin w danym sklepie lub ogólnie - koniecznie podziel się nimi i napisz do nas.

Wypełnij formularz lub napisz e-mail

* pola obowiązkowe

Jeśli oczekujesz odpowiedzi