Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

O firmie

Leroy Merlin to sieć sklepów budowlano-dekoratorskich (DIY). Rozpoczęła działalność w roku 1923 we Francji. Od 1979 jest stowarzyszona z rodzinną grupą finansową Association Familiale Mulliez (AFM). W 2006 r. z firm branży budowlanej, które należały do AFM, utworzono ADEO. 
 

Firma Leroy Merlin rozpoczęła swoją działalność w Polsce w 1994 roku, a w 1996 otworzyła pierwszy market w Piasecznie pod Warszawą. W tej chwili działała 48 sklepów. Misją Leroy Merlin jest przyczynianie się do polepszania warunków mieszkaniowych oraz komfortu życia mieszkańców. 
 

W myśl tej filozofii sklepy Leroy Merlin to miejsca, w których każdy znajdzie produkty i porady dopasowane do swoich potrzeb i oczekiwań, gdzie dzięki odpowiednio dobranym produktom może realizować swoje marzenia o profesjonalnie zbudowanym i gustownie urządzonym domu, mieszkaniu i ogrodzie. 
 

Leroy Merlin Polska obecny jest również w Internecie. Firma prowadzi sklep internetowy www.leroymerlin.pl . W jego ofercie znajduje się ponad 63.000 tysiące produktów do domu i ogrodu. Leroy Merlin Polska jest również właścicielem internetowego serwis www.oferia.pl, którego zadaniem jest ułatwianie znalezienia fachowców i wykonawców na rynku oraz serwisu wnętrzarskiego www.domzpomyslem.pl.

Nagrody

Sieć marketów Leroy Merlin jest laureatem wielu nagród. Zarówno w badaniach wsród klientów dotyczących satysfakcji z zakupów czy popularności marki, jak i w programach oceniających standardy działania jako pracodawcy czy przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie - Leroy Merlin wypada bardzo dobrze.

Więcej o nagrodach na kariera.leroymerlin.pl

 

Dostawcy

Rozpoczęcie współpracy z Leroy Merlin Polska to szansa zaistnienia w jednej z największych europejskich sieci handlowych, oferujących materiały budowlane, wykończeniowe, dekoracyjne i dla majsterkowiczów. Zainteresowane firmy mogą złożyć propozycje współpracy między innymi poprzez PORTAL DOSTAWCÓW. Oferty trafią bezpośrednio do Szefów Produktu, odpowiedzialnych za konkretny asortyment.

http://dostawcy.leroymerlin.pl

 

CSR w Leroy Merlin Polska

 

Leroy Merlin istnieje w Polsce już ponad 20 lat. Nasze 48 sklepy stały się przez te lata częścią lokalnej społeczności. Cały czas staramy się, być dobrym sąsiadem. Interesujemy się sprawami ludzi i regionu, w którym jesteśmy obecni. Na każdym poziomie naszego funkcjonowania staramy się działać odpowiedzialnie. Podejmujemy działania mające na celu ochronę zasobów środowiska naturalnego, rozwoju zawodowego pracowników, budowaniu partnerskich relacji z klientami i dostawcami oraz społecznościami lokalnymi. Od lat staramy się być jak najbliżej klientów, słuchać ich opinii i wdrażać oparte o nie rozwiązania. Odwiedzamy klientów w domach, organizujemy spotkania relacyjne i rady klientów, które wspierają nas w podejmowaniu wielu decyzji odnośnie funkcjonowania sklepów. Taki bliski kontakt i dialog z klientami oraz wyczulenie na ich potrzeby to według nas naturalny sposób współpracy we współczesnym świecie.

 

Rozwój pracowników

Dzielimy się z pracownikami wiedzą, odpowiedzialnością i wynikami.

więcej

 

Ochrona natury

Dążąc do stałego rozwoju nie zapominamy o ochronie środowiska naturalnego.

więcej

 

Zaangażowanie społeczne

Podejmujemy samodzielnie działania na rzecz społeczności lokalnych.

więcej

 

Relacje z klientami

Naszym celem jest stałe pogłębianie relacji z klientami. Podejmujemy szereg inicjatyw o ponadstandardowym charakterze sprzyjającym budowaniu i utrzymaniu partnerskich stosunków.

 więcej

 

Fundacja Leroy Merlin Polska

Pracownicy Leroy Merlin chętnie angażują się w działania prospołeczne w swojej społeczności. Rozpoznają potrzeby i przygotowują odpowiednie działania, które mają, w miarę możliwości, wesprzeć potrzebujących.

 

Uczciwość w biznesie

We współpracy z dostawcami wymagamy postępowania zgodnego z przepisami prawa oraz dobrymi praktykami kupieckimi. Dostawcy muszą także wykazać, że są partnerami społecznie odpowiedzialnymi.

więcej

 

Centrala firmy
(dane do faktury)
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.
ul. Targowa 72
03-734 Warszawa

Tel. (22) 528 58 00
Fax. (22) 528 58 35


NIP: 113-00-89-950
REGON: 010692148

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000053665
Kapitał zakładowy: 51.000.000 zł
Kariera
Jeżeli szukasz pracy w solidnej, międzynarodowej firmie, to dobrze trafiłeś.
W Leroy Merlin wierzymy, że ludzie są największym bogactwem przedsiębiorstwa. Nasza kultura opiera się na stworzonych przez wszystkich pracowników firmy wartościach oraz na podziale wiedzy, władzy i wyników.

O karierze w Leroy Merlin