Znajdź sklep w Twojej okolicy
  Ustal moją lokalizację
  LUB
  Wybierz
 • Twoje konto
 • Zarejestruj się
 • Zaloguj się

Nagrody

Sieć marketów Leroy Merlin jest laureatem wielu nagród. Zarówno w badaniach wśród klientów dotyczących satysfakcji z zakupów czy popularności marki, jak i w programach oceniających standardy działania jako pracodawcy czy przedsiębiorstwa odpowiedzialnego społecznie - Leroy Merlin wypada bardzo dobrze.
 
 

www.leroymerlin.pl

Webstar Akademii 2009 - Dom i Ogród

10 grudnia 2009 roku podczas gali Webstarfestival strona www.leroymerlin.pl otrzymała prestiżową nagrodę przyznawaną za najlepsze strony oraz projekty w polskim internecie. Wśród laureatów w pozostałych kategoriach znaleźli się m. in. National Geographic, pracuj.pl czy Polska Times.
 
 

Programy pracownicze

Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2010

W tegorocznej, polskiej edycji rankingu Great Place to Work zajęliśmy III miejsce, zaraz za IKEA i Alior Bank. Organizatorzy badania przyznali nam również specjalne wyróżnienie. Leroy Merlin w Polsce uhonorowano tytułem "Firma z Pasją" za wdrażanie praktyk, dzięki którym pracownicy mogą rozwijać swoje zainteresowania.
 
 

Inwestor w Kapitał Ludzki

Leroy Merlin to jedyna firma z branży hipermarketów i jedyna firma francuska nagrodzona, i to trzykrotnie, bo w 2002, 2003 oraz 2009 roku, prestiżowym godłem Inwestor w Kapitał Ludzki. Jest to program, organizowany przez Instytut Zarządzania oraz Instytut Pracy i Polityki Socjalnej. Tytuł Inwestora w Kapitał Ludzki przyznawany jest firmie, która była najlepszym pracodawcą, wyróżniającym się dbałością i najlepszymi rozwiązaniami w zakresie profesjonalnego kierowania pracownikami.
 

Solidny Pracodawca Roku 2006

W 2007 roku otrzymaliśmy również tytuł Solidny Pracodawca Roku 2006, przyznawany przez grupę Media Partner w uznaniu oferowanych przez firmę warunków zatrudnienia i indywidualnego podejścia do pracowników.
 

Programy proklienckie

Firma Przyjazna Klientowi

W czerwcu 2007 Leroy Merlin zostało także laureatem godła Firma Przyjazna Klientowi. Program certyfikujący zorganizował Instytut Zarządzania. Pomyślnie przeszliśmy wszystkie etapy badania, które doceniło nasze wysokie standardy obsługi Klienta i politykę ukierunkowaną na ułatwianie Klientowi realizacji domu, o jakim marzy, a także ilość i jakość badań mierzących satysfakcję Klientów i poziom obsługi w naszych sklepach.
 

Laur Klienta 2006 i 2007

W badaniu prowadzonym na zlecenie Przeglądu Gospodarczego - dodatku, który znajduje się na łamach Gazety Prawnej - Leroy Merlin zdobyło dwukrotnie Laur Klienta 2006 i 2007, jako ciesząca się największą popularnością sieć handlowa w kategorii Dom i Ogród.
 

Gold Standard - Nagroda Satysfakcji Klientów

5 listopada 2007 roku otrzymaliśmy godło Gold Standard - Nagrodę Satysfakcji Klientów, przyznawane w ramach programu certyfikującego, organizowanego przez MMT Management przy współpracy m.in. z instytutem badawczym TNS OBOP, Wall Street Journal oraz KPMG.

Nagroda Gold Standard dla sieci Leroy Merlin oznacza, że klienci są w pełni usatysfakcjonowani z przeprowadzanych w Leroy Merlin zakupów.

 

Rankingi

Lider w Rankingu Polityki 2005 i 2006

Zdobyliśmy najwięcej punktów w kategoriach:
 • jakość doradztwa, obsługa klienta,
 • wygoda zakupów, dobre ceny.
 

Programy ekologiczne

Firma Bliska Środowisku 2007

Już po raz drugi zdobyliśmy specjalne wyróżnienie i certyfikat "Firma Bliska Środowisku". Wyróżnienia i certyfikaty programu "Firma Bliska Środowisku" przyznawane są pod patronatem Ministerstwa Środowiska przez Europejskie Forum odpowiedzialności Ekologicznej.