Znajdź sklep w Twojej okolicy
  Ustal moją lokalizację
  LUB
  Wybierz
 • Twoje konto
 • Zarejestruj się
 • Zaloguj się

W Leroy Merlin ruszył „Projekt wiosna”

 

Do 22 maja w sklepach Leroy Merlin potrwa akcja handlowa Projekt wiosna. W specjalnej ofercie cenowej dostępne są produkty ogrodnicze, kwiatów i donic balkonowych, oświetlenia zewnętrznego, a także grille oraz materiały budowlane do ocieplania budynków.

 

Ofertę handlową tworzy zestawienie 193 produktów z różnych grup produktowych. Leroy Merlin połączył w jedną ofertę produkty, które mogą zainteresować klientów ze względu na projekty, jakie zwykle o tej porze roku realizują. W tym okresie, ze względu na sprzyjające warunki pogodowe, wielu klientów rozpoczyna pierwsze prace budowlane i remontowe. Przełom kwietnia i maja to także okres intensywnych prac przygotowujących ogród do nowego sezonu oraz moment nasadzania kwiatów na balkonach i tarasach.

 

Wiosennym wyzwaniom podporządkowana została oferta w Leroy Merlin. Wiele produktów z przeznaczeniem do ogrodu dostępnych jest w obniżonej cenie. Na ofertę składają się m.in.:

 • komplety mebli ogrodowych na małe i większe powierzchnie
 • podesty tarasowe
 • elektryczne i solarne lampy zewnętrzne
 • kwiaty balkonowe oraz rośliny do ogrodu
 • narzędzia ogrodnicze
 • materiały drewniane oraz gotowe produkty z drewna, np. domek narzędziowy.

Wszystkie produkty z drewna posiadają certyfikat FSC.

 

Projekt wiosna” to również oferta grilli i akcesoriów do grillowania. Leroy Merlin obniżył cenę wybranych modeli grilli z myślą o zbliżającym się sezonie piknikowania, który otworzy „długi weekend majowy”.

 

Leroy Merlin razem z producentem grilli firmą Weber przygotował konkurs, w którym zachęca klientów do nadsyłania zdjęć ze spotkań przy grillu na fanpage „Kocham ogród” na Facebooku. Zwycięzcy pięciu najciekawszych zdjęć otrzymają podwójne zaproszenie na warsztaty grillowania z Pascalem Brodnickim w Akademii Grillowania Webera. Szczegóły konkursu na stronie www.facebook.com/kochamogrod.

 

Miejsce szczególne w ofercie zajmują tzw. hity cenowe. To luźny zbiór wybranych produktów oferowanych jako oferta specjalna. Tym razem hitami cenowymi są: Zestaw szafek kuchennych Oliwia, Zlewozmywak granitowy Normal Deante oraz okap kominkowy.

 

Pełną informację na temat oferty akcji handlowej „Projekt wiosna” zawiera gazetka handlowa dostępna w sklepach Leroy Merlin oraz na stronie internetowej www.leroymerlin.pl