Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Pierwszy w Polsce printroom 3D już w Leroy Merlin

W Poznaniu powstał pierwszy w Polsce printroom 3D czyli miejsce, gdzie każdy będzie mógł skorzystać z możliwości drukarki 3D. Mieści się w nowootwartym markecie Leroy Merlin w Suchym Lesie pod Poznaniem.

 

Leroy Merlin Suchy Las, to sklep wyjątkowy. Został zaprojektowany i zbudowany w dużej mierze zgodnie z wytycznymi, które podpowiadali klienci. Za radą klientów powstał sklep z ofertą i udogodnieniami jakich oczekują  klienci.  Leroy Merlin w Suchym Lesie posiada wiele nowoczesnych rozwiązań, między innymi jest printroom3D, stworzony we współpracy z firmą Omni3D.
 
- Drukarki 3D to nowy pomysł na zaspakajanie potrzeb klientów. W każdym domu psują się przedmioty i części sprzętów domowych, które trudno dokupić. Okazuje się, że w takich przypadkach drukarka 3D jest doskonałym rozwiązaniem! Każdy taki mały przedmiot można zaprojektować, wydrukować i używać jak nowy – mówi Dariusz Legucki dyrektor sklepu Leroy Merlin w Suchym Lesie. 
 
Technologia druku 3D jest popularna na świecie już od kliku lat, w Polsce dopiero zdobywa swoich fanów. Proces drukowania przestrzennego pozwala na wytwarzanie trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Każdy przedmiot wydrukowany na drukarce 3D może być zindywidualizowany i niepowtarzalny, a trwałością i estetyką nie odbiega od tych produkowanych masowo. Możliwości drukarek są ogromne – od drobnego sprzętu domowego jak wazony czy ozdoby po skomplikowane protezy medyczne.
 
W pierwszym w kraju printroomie 3D, każdy będzie mógł skorzystać z niesamowitych możliwości tych urządzeń. Dzięki drukarkom 3D klienci będą mieli możliwość wydrukować zaprojektowany dla siebie dowolny przedmiot. W obsłudze programów do projektowania i samych urządzeń pomoże wykwalifikowany personel.
 
Printroom 3D otwarty jest w godzinach funkcjonowania sklepu Leroy Merlin Suchy Las. Poniedziałek-sobota 07:00-21:00. Niedziela 09:00-20:00

zobacz zdjęcia