Znajdź sklep w Twojej okolicy
    Ustal moją lokalizację
    LUB
    Wybierz
  • Twoje konto
  • Zarejestruj się
  • Zaloguj się

Idzie jesień

Leroy Merlin przygotowała ofertę z myślą o nadchodzącej jesieni. Od 5 września do 2 października br. w sklepach sieci w promocyjnych cenach klienci znajdą urządzenia grzewcze oraz urządzenia do jesiennych prac w ogrodzie.

 

"Idzie jesień" to nazwa najnowszej akcji handlowej w Leroy Merlin. Sieć oferuje szeroką gamę urządzeń grzewczych, takich jak: kotły, piece, wkłady kominkowe, kominki elektryczne oraz elementy montażowe oraz akcesoria. Nowością w ofercie są biokominki. To wolnostojące urządzenia zasilane biopaliwem, najczęściej olejem, które w trakcie spalania wydzielają minimalną ilość dwutlenku węgla i pary wodnej. Ich zaletą jest to, że są bezpieczniejsze niż tradycyjny kominek. Urządzenie nie iskrzy. Biokominek wymaga także mniej obsługi. Nie ma konieczności składowania drewna, usuwania  popiołu i podłączania urządzenia do komina.

 

W ofercie znalazły się także grzejniki łazienkowe, ogrzewacze wody, kaloryfery oraz przenośne lub stacjonarne urządzenia dogrzewające. W pierwszym przypadku są to, np. promienniki elektryczne i termowentylatory. Natomiast w drugim jest nim m.in. piec akumulacyjny.

 

Ważną częścią akcji „Idzie jesień” są polecane urządzenia do prac w ogrodzie. Leroy Merlin oferuje w rożnych cenach pilarki spalinowe, odkurzacze elektryczne oraz myjki wysokociśnieniowe. Ciekawą propozycją są rozwiązania do ochrony roślin przed jesienną aurą. W ofercie znalazły się dwa typy szklarni. Pierwszy z nich to szklarnia tunelowa wykonana z tworzywa sztucznego, natomiast drugi typ to szklarnia, której panele są transparentne i zostały wykonane z poliwęglanu. Uzupełnieniem oferty w zakresie ogrodu są rośliny oraz nawozy.